piątek, 20 stycznia 2017

Biblioteczka Karoliny


Dziś o pięknym zakończeniu trylogii, która zawładnęła moim serduchem.


Los jest często niesprawiedliwy. Przekonały się o tym Gabrysia i Julia, które stanęły chyba w złej kolejce, kiedy przydzielano szczęście. Gabrysia jest kobietą z ponadprzeciętnym instynktem macierzyńskim, a jednak nie może zajść w ciążę. Próbowała już każdej metody - walczyła, poddała się, stawiała wszystko na jedną kartę, odpuszczała, omal nie straciła małżeństwa, ale wszystko na nic. Z kolei Julia marzy o miłości, czy to coś dziwnego? Proste, naturalne pragnienie młodej kobiety, a jednak nie udało się go spełnić. Nie pomogło ani racjonalizowanie, ani pójście za głosem serca. Za każdym razem związek kończył się katastrofą.

Jak żyć, kiedy marzenia nie chcą się spełnić? Jak długo można pielęgnować nadzieję? Czy pokrętny los da się w jakiś sposób oszukać? A może szczęście czai się na mniej uczęszczanych ścieżkach, w stronę których nawet nie spoglądamy?

W jabłoniowym sadzie na rozłożystych gałęziach znów kołyszą się dojrzewające owoce, na tarasie stoi wieczorna herbata, a wiatr szumi w tysiącach liści. Nie ma już burzy, w życiu zapanował spokój. A jednak nadchodzą wielkie zmiany. Tym razem po cichu, niepostrzeżenie. Czy uda się spełnić marzenia, a jednocześnie zachować to, co najważniejsze?

Zanurz się w opowieści pełnej dobrych emocji.


Ta książka była przepiękna. Tyle z niej wyniosłam życiowych prawd. Po za tym niesamowicie mnie wciągnęła i nie mogłam się od niej oderwać. Akcja nie zwalniała tempa i było parę momentów w których bałam się o bohaterów ale na szczęście wszystko dobrze się skończyło. Strasznie mi szkoda, że to już koniec serii. Bardzo polubiłam rodzinę Zagórskich i ich losy i mam nadal ochotę na więcej...

Książkę oceniam 10/10

Spełnione marzenia - Krystyna Mirek - Wydawnictwo Filia - 315 stron

Szczęśliwy Dom - TOM 1  - Rodzinne sekrety - TOM 2

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

♥ Dziękuje za wszystkie komentarze są dla mnie wielką motywacją :) ♥
♥ Nie bawię się w obserwacje za obserwacje jeśli spodoba ci się mój blog to zaobserwuj :) ♥
♥ Możesz zostawić linka do swojego bloga ♥