O mnie


Jest mi bardzo miło, że odwiedziłeś mojego bloga tutaj możesz dowiedzieć się troszkę więcej o mnie ;)

Jestem piętnastoletnią, szaloną nastolatką, która przerwy spędza na siedzeniu w szkolnej bibliotece, dziewczyną, która kocha całym sercem muzykę i nie wyobraża sobie bez niej życia. Oraz prostą i nieśmiałą osóbką, która z rozmarzeniem patrzy przez szybę autobusu. Moim atutem są moje piękne oraz grube włosy, które wszystkich zachwycają choć ja mam na ten temat inne zdanie :D Bloga prowadzę by móc podzielić się z innymi moimi zainteresowaniami/pasjami z innymi by móc znaleźć przyjaciół. O to moje zainteresowania:


Moją wielką pasją są książki. Dlatego głównie o tym piszę tu na tym blogu. Co tydzień w piątki ukazuje się seria postów pt. Biblioteczka Karoliny. W tej serii opisuje recenzje przeczytanych prze ze mnie książek. Po za tym możecie znaleźć tu też wiele książkowych tagów oraz nowinek o nowych moich nabytkach książkowych.


Drugą moją wielką pasją jest muzyka. Od dzieciństwa uwielbiałam śpiewać i zawsze mnie muzyka pociągała. Od ponad roku uczę się grać na pianinie. Możecie śledzić moje postępy ponieważ na blogu pojawiają się czasem filmiki z piosenkami, które gram. Na moim kanale możecie śledzić na bieżąco nowe nagrania ;) 


Od lat lubiłam robić zdjęcia a wraz z blogowaniem. Zaczęłam bardziej się nią interesować i ją rozwijać. Przez pierwszy semestr na zajęciach technicznych mieliśmy zajęcia fotograficzne więc wiedzą zdobytą na tych lekcjach dzielę się z wami w mojej poniedziałkowej serii - Fotografia w teorii. Oczywiście zdjęć wykonanych przeze mnie też nie brakuje ;)

I to już wszystko co chciałbym Ci powiedzieć na temat mojej skromnej osoby ;) Mam nadzieję, że zainteresowało Cię to co tu znalazłeś i zostaniesz moim czytelnikiem ;)

1 komentarz:

  1. Hej ;). Podobnie jak ty, tez interesuję się muzyka i fotografią. wydajesz się ciekawą osobą. Zapraszam do siebie http://realphotosreallife.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń

♥ Dziękuje za wszystkie komentarze są dla mnie wielką motywacją :) ♥
♥ Nie bawię się w obserwacje za obserwacje jeśli spodoba ci się mój blog to zaobserwuj :) ♥
♥ Możesz zostawić linka do swojego bloga ♥